Hakkımızda

Mersin Gündüz Nakliyat olarak, ev taşımanın zorluklarını bilen ve bu süreci mümkün olduğunca kolaylaştırmak için çabalayan bir firmayız. 20 yıldan fazla süredir bu hizmeti veriyoruz ve taşıma işlemini profesyonel ve en iyi şekilde gerçekleştirme ilkesine sahibiz.

Taşınmanın getirdiği zorluklar

Dostlukların ve çevrenin kaybedilmesi, yeni çevreye adaptasyon gibi durumlar olabilir ancak biz, evinizi taşırken karşılaşacağınız ek sorunları minimize ederek yeni adresinizde mutlu bir yaşam sürdürmenizi sağlamayı hedefliyoruz. Müşteri hizmetlerimizle 7/24 iletişime geçebilir, sorularınızı sorabilir ve hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Misyonumuz

Mersin Gündüz Nakliyat olarak, kurulduğumuzdan bu yana hem sektörün en iyi firması olmayı hem de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. %100 mutlu müşteri referanslarımız, işimizin önceliğidir. Nakliye hizmetlerinin tamamını bir çatı altında sunan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak için en son teknoloji ekipmanları kullanmaktadır.

Vizyonumuz

Mersin Gündüz Nakliyat firmamızın öncelikli hedefi, müşterilerini mutlu etmek ve her bir müşterisini güler yüzle uğurlamaktır. Bu misyon, firmanın en temel vizyonunu oluşturmaktadır.

Firmamız, evden eve nakliyat konusunda bilgilenmek, sektördeki en son haberleri ve güncellemeleri takip etmek için sürekli çaba göstermektedir. Ekibimiz ve yöneticilerimiz, en son teknolojileri kullanarak ve tüm nakliyat hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak İstanbul’da bu alanda hizmet veren sayılı firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Ambalajlama Sistemimiz

Ambalajlama sistemimiz ile hiç bir eşyanıza taşınma süresince zarar gelmemektedir.

 

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara